+90 216 519 19 70  Işıkdağ Plaza No: 26 / 15, Tuzla / istanbul/ Türkiye        

Hijyenik Santrifüj Pompa FLUID

FLUID santrifüj pompa serisi, kimya, gıda, ilaç ve kozmetik endüstrilerindeki her türlü ürünün transferi için geliştirilmiştir.

İç tasarımı, EHEDG düzenlemelerinin gerekliliklerini karşılayan çok yüksek hijyen seviyelerine sahip bir ünite elde etmek için geometriye özel dikkat gösterilerek geliştirilmiştir. Tüm bunlar, bu serideki pompaların, CIP veya SIP temizleme ve dezenfeksiyon işleminden geçtikten sonra, demonte edilmeden tam temizlik garantisi ile kullanılmasına olanak tanır.

FLUIDMIM teknik departmanı, yüksek performans ve daha düşük güç tüketimi ile 100 m3/saate kadar akış hızları sağlamasına olanak tanıyan hesaplamalı tasarım yazılımı ve 3D baskı kullanarak yüksek verimliliğe sahip bir çark tasarımı geliştirmiştir. Yeni pervanelerin özellikleri, gerekli NPSH'yi azaltabilir, kavitasyon riskini azaltabilir ve çalışma sırasında güvenliği artırabilir.

FLUID pompaları isteğe bağlı olarak montajı kolay ve sıhhi bir tasarım sunarken EHEDG standartlarına uygun dengeli tek bir dahili mekanik salmastra ile donatılmıştır.

FLUID pompa serisini çalıştırmak için kullanılan motorlar, hem enerji verimliliği açısından hem de B5 flanşlar ve B3 ayak bağlantıları ile konfigürasyonu açısından IEC standartlarına uygundur.

Tüm bunlar, FLUID pompalarının yüksek performans sunan ve çok yüksek düzeyde sanitasyon sağlayan verimli pompalama üniteleri olduğu anlamına gelir.

Hijyenik Santrifüj Pompa Yapısı

Hijyenik Santrifüj Pompa Katalog

Hijyenik Santrifüj Pompa Avantajları

Çok Yüksek Hijen
Demonte Edilmeden Tam Temizlik
Enerji Verimliliği

Galeri

Adres:

Orhanlı Mah. Demokrasi Cad. Işıkdağ Plaza No: 26 D:15, 34956 Tuzla / İSTANBUL / TÜRKİYE

Eposta:

info@prosistek.com.tr

Telefon:

+90 216 519 19 70
+90 553 957 45 96

Aklınızda soru mu var?

Tüm sorularınız için hemen bizimle iletişime geçin!

© 2024 · Prosistek Mühendislik